O mnieWitaj,
cieszę się, że mnie odwiedzasz i mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej. Ta strona powstała z miłości do pisania i  inspirowania, oraz z chęci do dzielenia się ze światem tym, co noszę w swoim sercu.

Odkąd pamiętam, uwielbiałam przelewać myśli na papier. Uwielbiałam obserwować świat i życie. Zawsze widziałam więcej i głębiej. Zawsze wiedziałam, że chcę przeżyć swoje życie tak, aby coś po sobie pozostawić. I choć zdarzały się chwile, w których zdarzało mi się wątpić we wszystko, ostatecznie zawsze wracałam do tego, co kocham i co jest mocno zapisane w moim sercu.

Gdy byłam całkiem małą dziewczynką, uwielbiałam bawić się w dziennikarkę - przeprowadzałam wywiady i nagrywałam swoje audycje. Projektowałam również modę. Z wiekiem przyszedł czas na rozwój osobisty. Dziś uśmiecham się do tych wspomnień i wiem, że to, co przychodzi nam naturalnie i z łatwością, nie jest przypadkowe. Wiem, że świat jest pełen pięknych i prawdziwych, utalentowanych osób, które być może jeszcze nie odkryły, co jest ich prawdą i powołaniem.

Wierzę, że wrażliwość jest wielką siłą, a bycie autentyczną najcenniejszym skarbem. Wierzę, że warto podążać za głosem serca i szukać swojej drogi, nawet, jeśli wymaga to czasu i odwagi. 
Wierzę w Ciebie.


M.
Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka