czwartek, 18 stycznia 2018

Ukochaj prawdziwą siebie

Wewnątrz Ciebie mieszka mała dziewczynka, która pragnie być zauważona, wysłuchana i doceniona. Chciałaby usłyszeć od Ciebie, że jest kimś ważnym i potrzebnym.

Ta mała dziewczynka ma piękne pragnienia i ogromne marzenia, dziecięcą radość i ciekawość świata. Wierzy, że gdy dorośnie będzie kimś naprawdę wyjątkowym, choć nie zdaje sobie sprawy, że od zawsze taka jest! Piękna i wyjątkowa, warta każdej miłości świata.

Serce tej małej istoty jest wielkie i pojemne, jej oczy skrywają iskry, które płoną entuzjazmem. Swoimi małymi rączkami pragnie objąć i przytulić wszystkich, bo wierzy, że każdy z nas z natury jest kimś dobrym i pięknym...

Ta mała dziewczynka to Ty. Nawet, gdy dorosłaś wciąż nosisz ją w sobie.

Jej małe-wielkie marzenia, radości, tęsknoty, ciekawość entuzjazm i miłość do świata.

I nawet jeśli nie dostałaś tyle miłości ile potrzebowałaś, nawet jeśli nie otrzymałaś tyle uwagi, ile pragnęłaś - teraz możesz zapewnić je sobie - troszcząc się o siebie, kochając, doceniając za każdy krok, który postawiłaś dążąc do własnego szczęścia.

Zawsze jest czas, na to, byś spojrzała wewnątrz i ujrzała siebie prawdziwą. Zawsze możesz odkryć, czego naprawdę pragniesz. Zawsze możesz spełnić marzenia, które wcześniej schowałaś na dnie zakurzonej szafy.
Teraz też możesz wszystko. Teraz też jesteś warta wszystkiego. Teraz też jesteś potrzebna światu. Teraz też zasługujesz na miłość. Twój wiek, wygląd i tysiące innych rzeczy  mogą ulec zmianie, ale w środku zawsze będzie czekać na Ciebie prawdziwa Ty. Piękna, niezmienna, potrzebująca miłości i szacunku, odwagi i uwagi.

Podaruj sobie miłość . Podaruj szacunek. Podaruj odwagę i uwagę. Zasługujesz na nie jak nikt inny.
Od Ciebie wszystko się zaczyna. A gdy poczujesz się dobrze ze sobą, puść miłość dalej w świat.

Niech dotrze do wszystkich serc.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka