środa, 10 stycznia 2018

Świat chce Ciebie prawdziwej

Tak naprawdę na tym świecie jesteś tylko przez chwilę, choć może Ci się wydawać, że Twoja ziemska podróż będzie trwała całą wieczność. Jesteś tutaj, bo masz coś pięknego do zaoferowania światu. Być może jeszcze sama nie wiesz, co to jest.
Być może sądzisz, że jest inaczej, bo tak naprawdę w siebie nie wierzysz. Ale zaufaj, że Twoja obecność tutaj nie jest przypadkowa. Jesteś światu potrzebna. Nie istnieją przypadki. Jeśli w to uwierzysz, jeśli uwierzysz, że Twoje życie jest darem, jeśli odkryjesz w sobie wewnętrzne piękno, to dotrzesz do źródła wiedzy o sobie. Dowiesz się, po co jesteś i odkryjesz, co masz do zaoferowania światu. Odkryjesz również, że Ty także możesz bardzo wiele otrzymać od innych, jeśli tylko uwierzysz, że jesteś tego warta, a otrzymywanie jest tak samo ważne jak dawanie. Spójrz na swoje życie jak na całość - masz wielkie serce i piękne marzenia. Być może skrywasz je pod maską codzienności, ale one zawsze będą w Tobie. Masz talenty, których być może nawet jeszcze nie odkryłaś. Masz niepowtarzalny dar, bo Ty jesteś kimś pięknym i niepowtarzalnym. Masz szansę, by swoją ziemską podróż przeżyć najpiękniej, jak to możliwe.
Świat potrzebuje Ciebie prawdziwej. Nie interesuje go Twój zawód, tytuł naukowy, liczba kilogramów, wiek, czy pochodzenie. To wszystko w rzeczywistości nie jest aż tak istotne jak myślisz. Bo najważniejsza jesteś Ty. Twoje pragnienia, Twoje marzenia. Twój uśmiech. Piękno, które odzwierciedla się w Twoich oczach. Miłość do ludzi i dobro. 

Świat chce Ciebie prawdziwej. Właśnie takiej. jaką jesteś.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka