niedziela, 18 września 2016

Blogi, które lubię - nawet bardzo!


Jak każdy mam swoje miejsca w sieci, do których chętnie zaglądam. Dzisiaj zdradzę, które to miejsca. Może też je znasz, może chętnie je odwiedzasz, a może dzisiaj zajrzysz tam po raz pierwszy? Poznaj moje miejsca w sieci.

 Propsperity by Renata  To blog lifestylowo-modowy prowadzony przez 45-letnią Renatę, która zaraża radością życia i optymizmem. Miałam okazję poznać Renatę osobiście i mogę stwierdzić, że jest jak promień słońca w pochmurny dzień. Podobają mi się stylizacje modowe, które Renata prezentuje na łamach swojego bloga. 

Agnieszka Maciąg
Blog Agnieszki to piękne miejsce w sieci - dla wszystkich. Uwielbiam ten blog za inspirację, wartościowe teksty, piękne kolorowe zdjęcia. Uwielbiam za całokształt. Każdy, kto poszukuje inspiracji powinien tu zajrzeć!

Volantification
Męskie spojrzenie na świat, ale przedstawione w taki sposób, że każda kobieta ma ochotę czytać, czytać i czytać. Bo autor bloga potrafi przemówić do kobiecej duszy. Czytam chętnie i zawsze biorę coś z tego dla siebie. 

Nie blog, ale również ciekawe i inspirujące miejsce - Wędrująca z wilkami
Magda jest prawdziwa i autentyczna, a to cenię sobie najbardziej. Przemawia do mnie jej projekt, przemawia też jej pasja, podążanie za rozwojem, celebracja kobiecości. Zajrzyj, przekonasz się, co mam na myśli :).

Coraz chętniej zaglądam również na SlowKariera.pl, myślę, że o Justynie jeszcze świat usłyszy. Podoba mi się podejście slow, a blog według mnie, ma również przyjemną dla oka oprawę wizualną, co jest niewątpliwym atutem. Warty uwagi jest również blog Juliette in Wonderland
- autorka, której pasją jest moda, przedstawia swoje stylizacje i muszę przyznać, że są urzekające. I na koniec Ty i Biznes - źródło wiedzy o kobiecych projektach, eventach i innych wydarzeniach, które są godne polecenia.

A Ty? Które miejsca w sieci (blogi, projekty) odwiedzasz najchętniej?  

3 komentarze :

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka