poniedziałek, 17 lutego 2014

Prosta recepta na szczęście

Myślisz, że aby być naprawdę szczęśliwą, trzeba sięgnąć po gwiazdkę z nieba? Niekoniecznie. Recepta jest dużo prostsza. Chcesz ją poznać?

Oto ona: Bądź dla siebie wyrozumiała i doceniaj to kim jesteś. Dbaj o swoje wnętrze - o pozytywne myśli, dbaj również o swoje ciało - odżywiaj się zdrowiej, śpij więcej, spaceruj. Otaczaj się ludźmi, przy których czujesz się dobrze, którzy Cię inspirują.

Bądź spontaniczna, nie podchodź do wszystkiego tak całkiem serio. Każdego dnia pomyśl za co możesz być wdzięczna. Co dobrego dzisiaj wydarzyło się w Twoim życiu?

Nie odkładaj swoich marzeń, ani pasji na później, miej odwagę, aby marzyć i znajdź siłę, by te marzenia zrealizować. Bierz przykład z tych, którym się udało i uwierz, że to, czego pragniesz jest w zasięgu ręki.

Uśmiechaj się, jak najczęściej, obdarzaj uśmiechem przypadkowo spotkanych ludzi. Wszelkie niepowodzenia traktuj jak lekcje, dzięki którym wiesz coraz więcej.

Zostań kolekcjonerką pięknych chwil i pamiętaj, że każdy dzień ma szansę stać się najlepszym dniem Twojego życia, tylko daj mu szansę.
Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka