niedziela, 26 listopada 2017

Nigdy w siebie nie wątp. Bądź dla siebie najważniejsza ♥

Obiecaj sobie, że będziesz dla siebie najważniejsza. Obiecaj, że pokochasz siebie i uwierzysz w swoją moc i piękno. Obiecaj, że pójdziesz za głosem swego serca i tych pięknych marzeń, które pojawiają się, gdy zamykasz oczy. Obiecaj, że już nigdy nie pozwolisz, by ktoś inny mówił Ci jak masz żyć i kim masz być. Obiecaj, że nie będziesz zmieniać się dla kogoś. Bo przecież już  nigdy nie będzie kogoś takiego jak Ty. Pozostań prawdziwa. Świat czeka na Ciebie - taką jaką jesteś... Ciebie prawdziwą!

Czy jesteś gotowa iść za głosem serca? Ono wie dokąd Cię prowadzi. Zaufasz mu?
Czy jesteś gotowa odrzucić te wszystkie wątpliwości, które wciąż jeszcze nosisz w sobie? Tylko Ty możesz to zrobić. Nikt inny.
Czy jesteś gotowa porzucić to wszystko, co już Ci nie służy? Raz na zawsze zostawić to wszystko za sobą?

Z czasem wszystko stanie się łatwiejsze. Odkryjesz prawdziwą siebie i zrozumiesz, dlaczego bycie wierną sobie jest tak ważne. Będziesz wiedziała, dlaczego było warto. I nagle te wszystkie trudne momenty przestaną być istotne. Będziesz wiedziała, że idziesz dobrą drogą. Wierna sobie. Ufająca sobie. Wierząca w siebie. Kochająca siebie. Szczęśliwa.

Nigdy nie będzie kogoś takiego jak Ty.  Odkryj swój wewnętrzny blask. Bądź światłem, nadzieją, uśmiechem, miłością. Całą sobą, po prostu bądź. I podziel się ze światem pięknem, które nosisz w sobie.

Nigdy w siebie nie wątp. Bądź dla siebie najważniejsza ♥ .

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka