czwartek, 31 grudnia 2015

Urodzinowe odrodzenie

W czasie przerwy świąteczno - noworocznej obchodzę swoje urodziny. Tym razem postanowiłam, podarować sobie i innym coś wyjątkowego. Moim przyjaciołom wręczyłam karteczki "niespodzianki", na których napisałam co szczególnie w nich cenię, jakie mam z nimi najpiękniejsze wspomnienia i za co im dziękuję. Ich reakcja była dla mnie najpiękniejszym prezentem.  Osobom, które kiedyś były na mojej drodze podziękowałam za wspólne chwile i wspomnienia. Jednej osobie, która swojego czasu bardzo mnie zraniła podarowałam wybaczenie, zrozumienie i podziękowanie za wspólną przeszłość. Co mi to dało? Oczyszczenie i możliwość pójścia dalej. Otworzenie się na piękną i radosną przyszłość. Zamknięcie starych drzwi i otworzenie nowych, prowadzących do szczęścia. To idealny prezent nie tylko na urodziny, ale także na nowy, zbliżający się rok.

Pamiętaj, masz wybór kim chcesz być i jak chcesz żyć. Otaczają Cię różni ludzie - ciesz się obecnością przyjaciół i celebruj wspólne chwile. Ludziom, którzy byli na Twojej drodze podziękuj za doświadczenia i wspólne wspomnienia. A tym, którzy Cię zranili wybacz... i zajmij się tym, co Cię uszczęśliwia. Nie jest to najłatwiejsze, ale gdy to zrobisz poczujesz ulgę. Nie masz wpływu jak się ktoś zachował wobec Ciebie, ale masz pełen wpływ na to, co z tym zrobisz. Zasługujesz na piękne i wyjątkowe życie, bo jesteś kimś pięknym i wyjątkowym. Ciesz się życiem, świętuj ważne dla Ciebie daty, kochaj,wybaczaj, idź naprzód.

1 komentarz :

  1. Urodziny to rzeczywiście świetny moment na uporządkowanie niektórych spraw i takie życiowe przełomy. Super to wymyśliłaś!

    OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka