poniedziałek, 12 stycznia 2015

Zeszyt szczęścia na dobry rok


Postanowiłam kupić piękny ozdobny zeszyt, w którym codziennie przez cały rok będę zapisywać każdą piękną chwilę, której doświadczyłam w danym dniu. Nie poprzestanę na jednej, życie przynosi nam tyle wspaniałych zdarzeń i doświadczeń, że każde warto traktować jak dar. Dostajemy mnóstwo powodów do radości, bo codziennie wydarzają się małe cuda, na które  czasem nawet nie zwracamy uwagi. Czas to zmienić! Przez cały rok, każdego dnia wieczorem, choćbym była bardzo zmęczona napiszę, czego dobrego doświadczyłam. W tym zeszycie będę zapisywać również wszystkie swoje sukcesy. Gdy będę miała słabszą chwilę, wezmę ten zeszyt do ręki i przeczytam kartka po kartce ~ wszystkie radości dnia codziennego i wszystkie sukcesy. Masz ochotę dołączyć do mnie? Śmiało! Zacznij od dziś! Wieczorem napisz minimum trzy dobre rzeczy, których dzisiaj dane było Ci doświadczyć. Wymień także jeden sukces, za który możesz sobie pogratulować :-). I praktykuj tę metodę dzień po dniu ~ w ten sposób świadomie kreujemy swoje życie, koncentrując się na tym co jest dobre i na co mamy wpływ.

Pięknego dnia :-)

4 komentarze :

 1. Prowadzę coś innego. Pamiętnik graficzny. Zdjęcia z dnia dzisiejszego, zdjęcia z tego się stało. Mimo że, piszę i to dużo, ze zdjęciami łatwiej jest to ogarnąć. A Tobie wytrwałości życzę ;]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pamiętnik graficzny musi być super :), zainspirowałeś mnie!

   Usuń
  2. :D Powiem, że nawet fajnie się to przegląda. Używam do tego softu Bamboo paper (tutaj możesz sobie obejrzeć http://bamboopaper.wacom.com/ ) Na koniec miesiąca zrzucam do ichniejszego formatu i do pdf.

   Usuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka