środa, 3 grudnia 2014

Jesteś tu po coś


Zastanawiasz się czasem, jak będzie wyglądało Twoje życie za dziesięć lub dwadzieścia lat? Kim wtedy będziesz? Co będziesz robić? Co będzie dla Ciebie ważne? Z pewnością masz marzenia i pewne wyobrażenia dotyczące swojej przyszłości. W dużej mierze to od Ciebie zależy ile z Twoich pragnień stanie się rzeczywistością. Pewnie nie raz i nie dwa będziesz miała wszystkiego dość, pewnie nie raz będziesz chciała rzucić wszystko w kąt i mieć święty spokój, ale nie jesteś tu po to, by przegrać, by się poddać.
Gorąco wierzę w to, że każdy człowiek ma pewną misję, z którą przychodzi na świat. Warto coś po sobie pozostawić. Nie jesteś tu po to, by wieść życie pozbawione sensu i jakiegokolwiek celu. Jesteś kimś wartościowym i jestem pewna, że Twoja obecność ma znaczny wpływ na ludzi, którzy są przy Tobie.

Jesteś architektem swojego życia, mało tego, jesteś architektem, który może zbudować lepszy świat - Twoja osoba, Twój potencjał, Twoje zdanie są ważne. Bardzo!

Najpierw dla siebie, potem wśród bliskich, później na poziomie lokalnym, a w końcu i globalnym napełniaj swoimi talentami, marzeniami i wiarą każdą chwilę.

Jesteś tak samo wartościowa i masz równie wiele do zaoferowania światu jak ludzie, których podziwiasz. Oni po prostu wyszli z cienia, mieli większą odwagę, by pokazać innym po co tutaj są i co jest sensem ich życia. Teraz czas na Ciebie. Jesteś diamentem, wszystko, czego potrzebujesz jest w Tobie.
Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka