poniedziałek, 18 sierpnia 2014

Świat jest pełen możliwości

Każdego dnia, na każdym kroku czeka na Ciebie mnóstwo szans i możliwości. Codziennie świat daje Ci okazję do przeżycia czegoś wspaniałego!

Czy wykorzystasz pojawiające się szanse?
Czy skorzystasz z nadarzających się okazji?
Czy dostrzeżesz możliwości jakie niesie ze sobą każdy dzień?

Świat oferuje Ci całą paletę barw, więc zrezygnuj z ciągłej szarości i postaw w życiu na kolor!

Gdy jeden etap się kończy, nadejdzie kolejny i kto wie, być może lepszy niż poprzedni? Bo życie jest pełne możliwości, to Ty zdecydujesz, z których skorzystasz.

Jeśli coś nie wychodzi, znajdź inny sposób, inne rozwiązanie, próbuj! Jeśli nie  masz pomysłu, usiądź wygodnie, napij się pysznej herbaty lub kawy, zrelaksuj się, a potem weź kartkę i długopis i napisz wszelkie możliwe pomysły na rozwiązanie konkretnej sytuacji. Nie poprzestawaj na trzech, niech będzie ich więcej! Każdy nawet najbardziej szalony z pozoru pomysł warto zapisać. Spójrz na swoją kartkę - masz do dyspozycji mnóstwo możliwości, zdecyduj tylko, co jako pierwsze wprowadzisz w czyn.

A co z szansami i okazjami, które pojawiają się znienacka?  Pomyśl co takiego się dzieje, że w tym konkretnym momencie życia przychodzą właśnie do Ciebie? Jak zmieni się Twoje życie kiedy z nich skorzystasz? Czego się nauczysz i czego doświadczysz?

Życzę Ci fascynującego dnia, pełnego pięknych możliwości.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka